Dzień Pluszowego Misia w klasach 1-3

Światowy Dzień Pluszowego Misia obchodzimy 25 listopada. To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania pierwszej maskotki. Klasy 1-3 również świętowały ten wyjątkowy dzień. W tym roku z racji zdalnego nauczania świętowaliśmy ten dzień w nieco inny sposób. Różnokolorowe, mięciutkie, puchate, małe i całkiem duże misie towarzyszyły dzieciom podczas lekcji online. Dzieci poznały historię powstania tej niezastąpionej zabawki oraz przypomniały sobie misie występujące w bajkach, kreskówkach i książkach. Był czas także na zabawę ze swoim misiem, taniec oraz wykonanie pracy plastycznej. Dziś pluszowy miś to kultowa zabawka na całym świecie i mimo upływającego czasu oraz pojawiania się coraz bardziej nowoczesnych rozrywek dla dzieci, bywa największym przyjacielem dziecka.                                            

MSU

Zmiana adresu strony

Ta wersja strony wkrótce przestanie obowiązywać.


Zapraszamy na stronę internetową: https://kaniowzsp.edupage.org