Dzień z tabliczką mnożenia

Drugiego października bieżącego roku przypadł Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.
W tym roku  uczniowie klas 4-8  po raz kolejny przyłączyli się do obchodów tego matematycznego święta.

We wspomnianych klasach nauczyciele matematyki przeprowadzili lekcje, podczas których, w formie zabawy, uczniowie doskonalili swoje umiejętności liczenia. W trakcie zajęć matematyki „tabliczkowa wiedza” była sprawdzana w niekonwencjonalny sposób: wśród uczniów przeprowadzono między innymi konkursy szybkiego liczenia w pamięci oraz doskonalono technikę liczenia z wykorzystaniem palców dłoni.

Dzięki zastosowaniu ciekawych metod i pomocy dydaktycznych, angażując różne zmysły uczniowie świetnie się bawili oraz w skuteczny i niecodzienny sposób utrwalili tabliczkę mnożenia.

Zmiana adresu strony

Ta wersja strony wkrótce przestanie obowiązywać.


Zapraszamy na stronę internetową: https://kaniowzsp.edupage.org