Grant dla naszej szkoły!

W ramach ogólnopolskiego konkursu „Edukacja – inspiracja” nasza szkoła otrzymała grant – nagrodę finansową na realizację innowacji pedagogicznej „Przewodnik po gminie Bestwina”. Konkurs organizowany jest przez Fundację Szkoła z Klasą oraz Edukacyjną Fundację Romana Czarneckiego.

Innowacja realizowana jest w starszych klasach. Uczniowie w grupach: historycznej, biologicznej, geograficznej, polonistycznej, matematycznej i plastycznej tworzą zadania na temat naszej gminy. Utworzone pod okiem nauczycieli zadania zostaną zebrane w przewodnik. Ma on formę zeszytu ćwiczeń – zawiera krzyżówki, kolorowanki, quizy, szyfry, zadania obliczeniowe i różnego rodzaju teksty.

Dodatkowymi działaniami, które zostały zaplanowane będą 2 gminne konkursy związane z naszym regionem. Jeden konkurs będzie przeznaczony dla uczniów klas 1-3, a w drugim zmierzą się uczniowie klas 4-8 z wszystkich gminnych szkół.

Zmiana adresu strony

Ta wersja strony wkrótce przestanie obowiązywać.


Zapraszamy na stronę internetową: https://kaniowzsp.edupage.org