OBÓZ W ŻABINCE JUŻ ZA NAMI

W drugiej połowie lipca 15-26 .07.2020 odbył się obóz sportowo-rekreacyjny w Żabince na Mazurach, organizowany przez UKS „THE BEST” z Bestwinki. Jak co roku w obozie brali udział nasi uczniowie. W tym roku była to grupa samych dziewcząt z klas 6 . Część z tych osób była na obozie nie pierwszy raz i wiedzą one ,że nasze obozy organizujemy zawsze w innym miejscu , ale zawsze nad jeziorem. Tak też było i tym razem. Piękny ośrodek wypoczynkowy w Żabince z kompleksem boisk sztucznych , dostępem do jeziora z kajakami i rowerkami wodnymi ,miejscem na ognisko, dyskoteką, bilardem oraz piłkarzykami był naszym miejscem zakwaterowania . Pogoda dopisała i cały program obozu został zrealizowany, a w szczególności najważniejszy punkt czyli spływ kajakowy. Tym razem pokonywaliśmy rzekę Sapinę. Na koniec pobytu odbyła się wycieczka do Giżycka gdzie zwiedzaliśmy miasto, twierdzę Boyen, most obrotowy na kanale Łuczańskim oraz odbyliśmy rejs statkiem po jeziorze Niegocin.

Czas pożegnać piękne Mazury i do zobaczenia za rok w innym na pewno równie ciekawym miejscu.

Opiekun T.S.

Zmiana adresu strony

Ta wersja strony wkrótce przestanie obowiązywać.


Zapraszamy na stronę internetową: https://kaniowzsp.edupage.org