Świetlica szkolna – „Mini kiermasz”

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice

Przeszło rok temu rozpoczęliśmy przygotowania do ówczesnego kiermaszu, niestety ze względu na ogłoszoną pandemię, zostało to uniemożliwione. W tym roku, nie chcieliśmy dać za wygraną i ponownie rozpoczęły się zajęcia artystyczne: malowanie jaj, kurek, kaczek, króliczków, wykonanie „pusiów”, z których miały powstać kurczaczki, króliczki oraz odnawianie zeszłorocznych baranków, a wszystko to związane z przygotowaniem się do świetlicowego kiermaszu. I tym razem, decyzje nastąpiły inne.

Jednakże, wspólnie z wychowawcami świetlicy, przygotowałyśmy koszyczki wielkanocne i kilka drobnych ozdób, których komponenty pomalowali, lub wykonali uczniowie. Tym bardziej zależy nam na tym, żeby do nich trafiły. To był czas spędzony na świetlicy bardzo pracowicie, niezwykłe było zaangażowanie i współpraca oraz artystyczny bałagan … Inwazja włóczek i kolorowych farb, które niejednokrotnie trafiały też na twarz. Wyśmienita zabawa.

Niech to będzie zachętą dla Was i zapraszamy – w przedsionku wejścia głównego do szkoły, od jutra do środy, wystawione będą zapakowane w folię koszyczki oraz kilka mniejszych ozdób. Jeżeli będzie zainteresowanie wsparciem naszych działań – bardzo dziękujemy. Pamiętajcie o przestrzeganiu reżimu sanitarnego (maseczki, dezynfekcja rąk oraz jedna osoba w środku). Zapraszamy w godzinach od 10.00 do 15.00. Dziękujemy za przestrzeganie zasad.

Zdjęcia w załączeniu.

Pozdrawiamy serdecznie

Agata Wideł i Kinga Korzeń

Zmiana adresu strony

Ta wersja strony wkrótce przestanie obowiązywać.


Zapraszamy na stronę internetową: https://kaniowzsp.edupage.org