Świetliczaki w podróży – ekwipunek podróżnika

 W październiku, mimo jesiennych dni, świetliczaki mogły choć na chwilę cofnąć się do czasu wakacji, uczestnicząc w innowacji podróżniczej „W dziesięć miesięcy dookoła świata”. Ich zadaniem było skompletowanie odpowiedniego ekwipunku przydatnego w różnych typach podróży. Dzieci spośród wielu sprzętów i rzeczy wybierały te, które są niezbędne na plaży czy w górach. Gdzie postawić namiot? W jakich warunkach przyda się menażka? Czy warto wziąć w góry zapałki? Czy lalka koniecznie przyda się w czasie wakacyjnych wędrówek? Z tymi i innymi wyzwaniami świetliczaki poradziły sobie fantastycznie, udowadniając, że są gotowe zarówno na górską włóczęgę, jak i na błogie lenistwo na plaży. Zwieńczeniem warsztatów było wykonanie rysunków kojarzących się z podróżowaniem.

Zajęcia w ramach innowacji „W dziesięć miesięcy dookoła świata” prowadzą w świetlicy szkolnej panie Wioletta Maroszek i Kinga Korzeń.

Zmiana adresu strony

Ta wersja strony wkrótce przestanie obowiązywać.


Zapraszamy na stronę internetową: https://kaniowzsp.edupage.org