Świetna propozycja czytelnicza na długie zimowe wieczory!

W ramach współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Bestwinie nauczyciele poloniści zachęcają uczniów klas starszych do wysłuchania audiobooka „Gra w trzy karty” Krzysztofa Petka, znanego pisarza, podróżnika i detektywa. Dostęp do książki został wykupiony przez Bibliotekę jako propozycja na święta czy ferie zimowe.

Można go znaleźć na profilu facebookowym Gminnej Biblioteki Publicznej w Bestwinie (nie trzeba mieć konta, by wejść na tę stronę) w poście z dnia 29 listopada tego roku:

pl-pl.facebook.com/GBPBestwina

Kolejne odcinki pojawią się na Youtubie po kliknięciu w link podany przez bibliotekę.

O czym jest ta książka? O chłopaku, który budzi się w podziemnych korytarzach, budowanych podczas drugiej wojny światowej przez hitlerowców w Górach Sowich. Paweł nie wie, jak się tam znalazł. Nie ma pojęcia, kim jest, ile ma lat, dlaczego potrafi to, co potrafi. Wyprowadza z podziemi uwięzioną razem z nim Annę – i tu zaczyna się splot niezwykłych wydarzeń…

Ci, którym spodoba się „Gra w trzy karty”, mogą sięgnąć po pozostałe dwie książki z trylogii Krzysztofa Petka. Szczegóły na jego stronie internetowej w zakładce „Książki”: krzysztofpetek.wixsite.com/krzysztofpetek

Zachęcamy do wysłuchania i świetnej zabawy z lekturą!

Zmiana adresu strony

Ta wersja strony wkrótce przestanie obowiązywać.


Zapraszamy na stronę internetową: https://kaniowzsp.edupage.org