W zakamarkach matematycznych diagramów

Szóstoklasiści i ich hobby w zakamarkach matematycznych diagramów

W trakcie realizacji zagadnień związanych z procentami, w klasie szóstej narodził się pomysł przedstawienia różnorodnych danych za pomocą diagramów. Troje szóstoklasistów – Julka, Marysia i Sebastian – postanowiło zapytać uczniów, najpierw ze swojej klasy, a następnie ze społeczności naszej szkoły, o ich opinie związane z  popularną pasją – psami. Poniżej zamieszczam ich prośbę do Was.

Podczas omawiania tematów związanych z procentami, nasza klasa postanowiła przygotować ankiety. Trzy osoby podjęły się tego zadania, stworzyły formularze, a wyniki zaprezentowały na lekcji. Postanowiliśmy zamienić naszą propozycję w projekt szkolny, więc każdy może wziąć udział w ankiecie. Jest ona związana z psami. Na podstawie zebranych wyników na stronie szkoły pojawi się wpis podsumowujący projekt. Serdecznie zapraszamy do wypełnienia ankiety i liczymy na Wasze odpowiedzi.

Poniżej znajdziecie link do ankiety szóstoklasistów. Pomóżmy wspólnie zaspokoić ich matematyczną,  i nie tylko,  ciekawość:
docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdJJN3E5pql20JRfYoPaDc363BDYezKzpV-a77QrH6RGtV56Q/viewform

Julia Kozieł, Maria Góra i Sebastian Szafarczyk z 6B

Zmiana adresu strony

Ta wersja strony wkrótce przestanie obowiązywać.


Zapraszamy na stronę internetową: https://kaniowzsp.edupage.org