Zbiórka żołędzi i ziaren zbóż

Koło Łowieckie ,,Bażant” w Bestwinie wraz z Dyrekcją i Gronem Pedagogicznym wzorem lat ubiegłych ogłasza zbiórkę żołędzi i ziaren zbóż. Zapraszamy wszystkich uczniów do aktywnego wzięcia udziału w programie ,,Pomoc dzieci w zimowym dokarmianiu zwierząt dziko żyjących”. Dla najaktywniejszych, czyli osób, które zbiorą największą ilość żołędzi przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Żołędzie należy zbierać w miejscach bezpiecznych pod opieką osób dorosłych. Zebrane żołędzie należy gromadzić w domu w miejscu suchym, przewiewnym- tak aby nie spleśniały. Nie należy mieszać ze sobą nasion. Data zbiórki żołędzi i ziaren zbóż w szkole, zostanie ogłoszona w listopadzie (około 20.11.2020r.)

Proszę nie zbierać kasztanów. Kasztany nie będą odbierane przez myśliwych.

Zmiana adresu strony

Ta wersja strony wkrótce przestanie obowiązywać.


Zapraszamy na stronę internetową: https://kaniowzsp.edupage.org