Z życia Samorządu Uczniowskiego

Dzień Edukacji Narodowej w Naszej Szkole

Dzień Edukacji Narodowej w Naszej Szkole13 października w Naszej Szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Tego dnia Uczniowie mieli okazję podziękować Dyrekcji, Nauczycielom i Pracownikom Szkoły za ciężką pracę i trud włożony w kształcenie oraz wychowanie.Z okazji tego święta Samorząd Uczniowski złożył serdeczne życzenia wszystkim Pracownikom Zespołu Szkolno -Przedszkolnego, wręczając drobne upominki.

„Dzień Chłopaka”
30 września Samorząd Uczniowski naszej szkoły obdarował słodkimi upominkami wszystkich chłopaków z okazji ich święta. Męskiej części naszej szkoły życzymy uśmiechu, pozytywnych ocen i realizacji swoich pasji.

Zmiana adresu strony

Ta wersja strony wkrótce przestanie obowiązywać.


Zapraszamy na stronę internetową: https://kaniowzsp.edupage.org